MAŚLANKA
NATURALNA

Orzeźwiający naturalny napój o wysokiej zawartości białka*. Zawsze w ruchu razem z tobą.

POZNAJ WŁAŚCIWOŚCI MAŚLANKI

Maślanka to tradycyjnie polski fermentowany produkt mleczny. Jest wiele powodów, dla których warto włączyć ją do swojej diety, szczególnie jeśli stawiasz na aktywny styl życia i dużo ruchu.

MOCNE KOŚCI

Podczas aktywności fizycznej łatwo o kontuzje. Nierzadko musimy przerwać lub ograniczyć ruch ze względu na dolegliwości kości lub stawów. Zdarza się także, że niektóre formy ruchu stają się dla nas niedostępne wraz z wiekiem, bo są zbyt dużym obciążeniem. Dlatego mocne kości do podstawa.

Wysoka zawartość białka w maślance Milko wpływa korzystnie na utrzymanie zdrowych kości*. Na bazie maślanki naturalnej Milko możesz przygotować zdrowe koktajle, w których dostarczysz kościom dodatkowych składników, których potrzebują – wapnia i witaminy D.

Dzięki zdrowej diecie przez długie lata będziesz cieszyć się aktywnym trybem życia.

PORCJA BIAŁKA DLA MIĘŚNI

Kiedy ćwiczysz, włókna w twoich mięśniach ulegają uszkodzeniom, a następnie regenerują się, wzmacniając się i zwiększając swoją objętość. Aby ten proces odbywał się w sposób niezakłócony konieczne jest dostarczenie mięśniom odpowiedniej porcji białka w codziennej diecie. W tej roli doskonale sprawdzi się maślanka naturalna Milko.

Zawsze gdy jesteś w ruchu miej ze sobą maślankę Milko, która dostarczy białka, aby Twoje mięśnie mogły się zregenerować i wzmocnić.*

 

NATURALNY POLSKI PRODUKT

Maślanka Milko powstała z prawdziwego polskiego mleka, od krów wypasanych na łąkach Warmii i Mazur.
Nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów.

Maślanka
NATURALNA

Nie tylko skutecznie gasi pragnienie, ale jest także bogatym źródłem białka, które pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej.  Te właściwości, w połączeniu z niską zawartością tłuszczu sprawiają, że maślanka Milko wpisuje się idealnie w dietę osób prowadzących aktywny tryb życia.* 

MAŚLANKA
TRUSKAWKOWA

Maślanka Milko jest doskonała w smaku i konsystencji. Odpowiednio gęsta i treściwa. Świetnie gasi pragnienie, a oprócz tego jest pożywna i odżywcza*. Bez dodatku syropu glukozowo-fruktozowego. W nowym, poręcznym opakowaniu możesz wziąć ją ze sobą, gdzie tylko chcesz.

RUSZAJ Z MILKO

Odkrywaj korzyści z aktywnego stylu życia, dowiedz się, co może dać ci odpowiednia porcja ruchu i zdrowa dieta. Dziel się wiedzą i inspiruj innych. Zajrzyj na nasz blog.

DIETETYK POLECA

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wzmocnienia, sporej dawki dobrego białka, energii i składników mineralnych, to przygotuj nowoczesną owsiankę bogatą w te wszystkie ważne dla ciebie składniki. Możesz przygotować jej niezliczone odmiany na bazie maślanki Milko.

Owsianka to bardzo prosty w przygotowaniu i pożywny posiłek, który pomoże ci dobrze zacząć twój aktywny dzień. 

Ewa Ceborska-Scheitebauer

Dietetyk z wieloletnim doświadczeniem. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, nauczyciel akademicki.

Owsianka
na wzmocnienie


Składniki na 1 porcję:
– maślanka naturalna Milko, 330ml
– płatki owsiane zwykłe, 4 łyżki
– rodzynki lub żurawina, 2 łyżki
– orzechy laskowe prażone, 4 łyżki

Płatki lekko upraż na suchej, gorącej patelni. Następnie dodaj do maślanki wraz z pozostałymi składnikami. Dobrze wymieszaj, zjedz od razu, aby danie było lekko chrupiące. Czujesz moc?

.

 

* Maślanka Milko jest źródłem białka, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej. Maślanka Milko jest źródłem białka, które pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Maślanka naturalna Milko charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu. Już jedna porcja (165ml) maślanki pomoże uzyskać ten efekt zdrowotny. Równocześnie pamiętaj, że ważna jest zbilansowana dieta i zdrowy styl życia.