MAŚLANKA
NATURALNA

Orzeźwiający naturalny napój o wysokiej zawartości białka*. Zawsze w ruchu razem z tobą.

NATURALNY POLSKI PRODUKT

Maślanka Milko powstała z prawdziwego polskiego mleka, od krów wypasanych na łąkach Warmii i Mazur.
Nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów.

Maślanka
NATURALNA

Nie tylko skutecznie gasi pragnienie, ale jest także bogatym źródłem białka, które pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej.  Te właściwości, w połączeniu z niską zawartością tłuszczu sprawiają, że maślanka Milko wpisuje się idealnie w dietę osób prowadzących aktywny tryb życia.* 

MAŚLANKA
TRUSKAWKOWA

Maślanka Milko jest doskonała w smaku i konsystencji. Odpowiednio gęsta i treściwa. Świetnie gasi pragnienie, a oprócz tego jest pożywna i odżywcza*. Bez dodatku syropu glukozowo-fruktozowego. W nowym, poręcznym opakowaniu możesz wziąć ją ze sobą, gdzie tylko chcesz.

…maślanka łagodzi poparzenia słoneczne? Nałożona na skórę w postaci maski lub okładu nawilża naskórek i łagodzi uboczne skutki nadmiernej ekspozycji na promieniowanie UV. nie jest o to trudno w słoneczny dzień, jeśli spędzasz czas aktywnie.

POZNAJ WŁAŚCIWOŚCI MAŚLANKI

Maślanka to tradycyjnie polski fermentowany produkt mleczny. Jest wiele powodów, dla których warto włączyć ją do swojej diety, szczególnie jeśli stawiasz na aktywny styl życia i dużo ruchu.

MOCNE KOŚCI

Podczas aktywności fizycznej łatwo o kontuzje. Nierzadko musimy przerwać lub ograniczyć ruch ze względu na dolegliwości kości lub stawów. Zdarza się także, że niektóre formy ruchu stają się dla nas niedostępne wraz z wiekiem, bo są zbyt dużym obciążeniem. Dlatego mocne kości do podstawa.

Wysoka zawartość białka w maślance Milko wpływa korzystnie na utrzymanie zdrowych kości*. Na bazie maślanki naturalnej Milko możesz przygotować zdrowe koktajle, w których dostarczysz kościom dodatkowych składników, których potrzebują – wapnia i witaminy D.

Dzięki zdrowej diecie przez długie lata będziesz cieszyć się aktywnym trybem życia.

PORCJA BIAŁKA DLA MIĘŚNI

Kiedy ćwiczysz, włókna w twoich mięśniach ulegają uszkodzeniom, a następnie regenerują się, wzmacniając się i zwiększając swoją objętość. Aby ten proces odbywał się w sposób niezakłócony konieczne jest dostarczenie mięśniom odpowiedniej porcji białka w codziennej diecie. W tej roli doskonale sprawdzi się maślanka naturalna Milko.

Zawsze gdy jesteś w ruchu miej ze sobą maślankę Milko, która dostarczy białka, aby Twoje mięśnie mogły się zregenerować i wzmocnić.*

 

RUSZAJ Z MILKO

Odkrywaj korzyści z aktywnego stylu życia, dowiedz się, co może dać ci odpowiednia porcja ruchu i zdrowa dieta. Dziel się wiedzą i inspiruj innych. Zajrzyj na nasz blog.

DIETETYK POLECA

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wzmocnienia, sporej dawki dobrego białka, energii i składników mineralnych, to przygotuj nowoczesną owsiankę bogatą w te wszystkie ważne dla ciebie składniki. Możesz przygotować jej niezliczone odmiany na bazie maślanki Milko.

Owsianka to bardzo prosty w przygotowaniu i pożywny posiłek, który pomoże ci dobrze zacząć twój aktywny dzień. 

Ewa Ceborska-Scheitebauer

Dietetyk z wieloletnim doświadczeniem. Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, nauczyciel akademicki.

Owsianka
na wzmocnienie


Składniki na 1 porcję:
– maślanka naturalna Milko, 330ml
– płatki owsiane zwykłe, 4 łyżki
– rodzynki lub żurawina, 2 łyżki
– orzechy laskowe prażone, 4 łyżki

Płatki lekko upraż na suchej, gorącej patelni. Następnie dodaj do maślanki wraz z pozostałymi składnikami. Dobrze wymieszaj, zjedz od razu, aby danie było lekko chrupiące. Czujesz moc?

.

 

* Maślanka Milko jest źródłem białka, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej. Maślanka Milko jest źródłem białka, które pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Maślanka naturalna Milko charakteryzuje się niską zawartością tłuszczu. Już jedna porcja (165ml) maślanki pomoże uzyskać ten efekt zdrowotny. Równocześnie pamiętaj, że ważna jest zbilansowana dieta i zdrowy styl życia.