Od wiosny do jesieni mazurskie szlaki rowerowe tętnią życiem, a to za sprawą imprezy kolarskiej Milko Mazury MTB. To świetna okazja, by całą rodziną spędzić sportową niedzielę w urokliwych zakątkach Mazur. Co nas czeka w tym sezonie?

Zawody kolarskie Milko Mazury MTB 2019 podzielone są na 12 etapów i cztery z nich już za nami. Po prologu w Gdańsku i pierwszych wyścigach w Gałkowie, Warchałach, Giżycku i Szczytnie zawody weszły w fazę intensywnych zmagań.

Następnym przystankiem dla chętnych spróbować swoich sił w kolarstwie będzie, jeszcze w czerwcu, stolica Mazur, Mikołajki. W lipcu, sierpniu i wrześniu odbędą się kolejne spotkania. Sezon 2019 zakończy finałowy wyścig w Porcie Lotniczym Olsztyn.

I Ty ruszaj z Milko!

Z roku na rok miłośników dwóch kółek, chętnych wziąć udział w zawodach, przybywa. Piękne okoliczności przyrody, wspaniałe aktywności dla całych rodzin, doskonała zabawa i dawka zdrowej rywalizacji przyciągają tych, dla których sport, przyroda i wspólny czas razem są ważnymi wartościami w codziennym życiu.

W tym roku udział w zawodach weźmie ok. 6000 uczestników: zawodowych kolarzy, pasjonatów amatorów i początkujących, tak dorosłych, jak i młodzieży i dzieci, a kibicować im będzie ok. 50 000 fanów sportu.

Nie jest przypadkiem, że stolicą zawodów Milko MTB jest polska kraina jezior. To tutaj, na Mazurach, znajdują się najpiękniejsze szlaki piesze i rowerowe, powietrze jest najczystsze w kraju, a widoki zapierają dech w piersiach. To właśnie tu, na mazurskich łąkach, pasą się krowy, z których mleka powstają najzdrowsze kefiry, maślanki i inne nabiałowe przekąski Milko. Pełniąc rolę sponsora tytularnego, Milko nie tylko wspiera region, z którego pochodzi, ale również promuje zdrowy, sportowy styl życia.

Przez cały sezon Milko Mazury MTB 2019 będziemy informować naszych Czytelników o kolejnych etapach zmagań kolarskich w zakładce „Ruszaj z Milko”.

WRÓĆ DO LISTY ARTYKUŁÓW